+1 تراز
335 بازدید
آغاز گفتمان ژوئیه 4, 2017 در هنر و ادب ایران از سوی سارافتحی
به نام خدای یکتا
با سپاس و درود فراوان
جناب آقای مسعود جعفری جوزانی
سارا هستم فرزند شهید فتحی از شهرستان زنجان . نوروز 90 بهانه ای بود برای آشنایی من از استان سراسر شکوه فارس . یکبار کافی بود تا سراپای وجود من احترام و ارادتی خالصانه برای بزرگان کشورم باشد . تردیدی ندارم که سرزمین کهن من ، محتاج قهرمانان دروغین بیگانه نیست قهرمان من جومونگ و سلطان سلیمان نیست . قهرمان دیروز من آریو برزین، سورنا و قهرمان امروز من شهید باکری و شهید بابابی است . فراموشی سرداران بزرگی چون آریو برزین ، گواهی برای فراموشی زود هنگام فداکاری های شهدای قهرمان امروز کشور خواهد بود . خون های کشته شدگان در راه آزادی ایران ، متعلق به هر دوره که باشد هخامنشیان ، ساسانی ، سامانی ، جمهوری اسلامی ایران جزء مقدس ترین ، پاک ترین و شجاعترین دلیران این سرزمین ، قابل احترام بوده و نباید بر حسب سلیقه نوع حاکمیت در آن زمان برخورد گردد . داشتن فرهنگ ، لازمه ی پیشرفت هر ملتی است ایران یعنی تخت جمشید ، پاسارگاد ، سی و سه پل ، ارگ بم ، خلیج فارس ، گنبد سلطانیه و... از شما سپاسگذارم طرح ساخت و احیای زندگی کوروش بزرگ هم آرزوی من هست . فرهنگ سازی در این زوایا ، کودکان امروز ما را متوجه خواهد کرد که کوروش بزرگ یا شاید ذوالقرنین ، پادشاهی پر افتخار و جنگاوری دلیر برای ایرانیان بوده و یکی از بزرگترین افتخارات هر ایرانی .
این هزینه ها برای ساخت و تماشای فیلم پادشاهان بی کفایت قاجار ، حرمسرا ها ، وطن فروشی ها  و... در ذهن کودکان امروز ما ، تدوینگر فردای نا امیدی و تاریکی هاست . آقای جوزانی عزیز ، خواهش میکنم به راهتون ، پر قدرت تر ادامه بدید . پلاکی از مرد بالدار نشان فروهر ، همیشه در کنار من هست . این مدال ، مدال افتخار ، نشانی از هویت و گذشته پر شکوه من هست . شجاعت ، نجابت ، اصالت آئین ماست . ایران امروز ، محتاج غرور و خود باوریست .
احساس شما به این مرد بزرگ قابل تقدیر و احترام بسیار هست . امیدوارم موفق باشید .  

سارافتحی

گفتمان های پیشنهادی

0 تراز
2 پاسخ
آغاز گفتمان مارس 23, 2016 در بزرگان ایران از سوی مهدی زیدآبادی نژاد (3,595 تراز)
+1 تراز
1 پاسخ
آغاز گفتمان می 16, 2018 در ایران امروز از سوی ایرانی
+1 تراز
0 پاسخ
0 تراز
0 پاسخ
آغاز گفتمان ژوئیه 15, 2020 در هنر و ادب ایران از سوی مهدی زیدآبادی نژاد (3,595 تراز)
...