1

فرستادن عکس به نگارخانه

بر اساس آمارهای دریافتی ما از شمارنده های سرور. نگارخانه از پرطرفداران ترین بخش های رسانه در میان کاربران می باشد که خوشبختانه تا به امروز با قدرت به کار خود ادامه داده است اما ما به تنهایی قادر نخواهیم بود که نگارهانه را به تکامل برسانیم وهمه گونه عکس پیرامون موضوعات رسانه تهیه نماییم پس شما می توانید ما را در تهیه عکس ها یاری و در پربار تر شدن نگارخانه یاری رسان ما باشید.

عکس هایی که در نگارخانه قرار می گیرد بیشتر پیرامون تاریخ و قرهنگ هنر و ادبیات است پس شما در این زمینه ها و یا زمینه های نزدیک به آن می توانید برای ما عکس تهیه کنید اما چگونه ؟

1 هر یک از ما در سال یک یا دوبار از جاهای گوناگون (مناطق دیدنی . جنگلها . کوهها . بناهای تاریخی و...) سرزمین پهناور ایران دیدن می کنیم که می توانیم با عکسبرداری و تهیه عکس از آنجا چندین عکس را گرد آوری کنیم و برای نگارخانه بفرستیم .

2 شما می توانید عکسهای برگزیده ای را که پیرامون موضوعات نگارخانه در اختیار دارید را برای قرار گرفتن در نگارخانه برای ما بفرستید این عکسهای می تواند از اینترنت و جاهای دیگر گردآوری شده باشد

3 - شما می توانید نقاشی های زیبا و یا نقاشی هایی که خودتان کشیده اید را برای نگارخانه بفرستید

4 در صورتی که از نمایشگاه های هنری . تئاترها و مراسم آیینی و ... دیدن می کنید می توانید تصاویری را تهیه و برای نگارخانه بفرستید

 

نکته : عکسهای ارسالی شما به نگارخانه در صورت تمایل با نام خود شما به عنوان عکاس یا گردآورنده ثبت خواهد شد

 

شرایط و چگونگی فرستادن عکس به نگارخانه

الف شرایط

1 عکسهای ارسالی باید از کیفیت خوبی برخوردار باشند در صورتی که با تلفن همراه عکسبرداری می کنید به کیفیت عکس توجه داشته باشید

2 بکوشید در عکسهایی که تهیه می کنید نشانی تارنماها و یا .... وجود نداشته باشد

3 در صورتی که عکس دارای حق کپی رایت می باشد حتما در هنگام فرستادن عکس نام طراح یا سازنده آن را برای ما بنویسید تا در پایین عکسها درج شود .

4 در صورتی که تمایل به درج نام خود به عنوان گردآورنده یا عکاس در پایین عکس دارید در هنگام فرستادن عکسها نام خود همراه با زمان گردآوری یا تهیه عکس را بنویسید تا در پایین عکسهای شما درج شود

 

ب چگونگی فرستادن عکس به نگارخانه

پس از گردآوری یا تهیه عکسها از دو روش می توانید آنها را برای نگارخانه بفرستید تا پس از تایید و ویرایش در نگارهانه جای گیرند:

1 فرستادن عکسها به نگارخانه از راه ایمیل:

2 آپلود پوشه عکسها بر روی سرورهای آپلود کننده رایگان مانند rapidshare-megaupload-4shared و ازین دست آپلود کننده ها و سپس فرستادن لینک دانلود برای ما از راه بخش تماس با ما در تارنما یا فرستادن لینک دانلود عکسها به ایمیل:

نکته : در روش دوم عکسها حتما باید به صورت فولدر زیپ شده آپلود شوند

2